Bijlagen:

Directie en coördinatie CVO DTL

 

Directeur

Hugo Van Grieken - hugo.vangrieken@dtl.be - algemene leiding, functionering, kwaliteitsbewaking en innovaties

 

Adjunct-directeurs

Jan Michielsen - jan.michielsen@dtl.be - opleidingsaanbod,  traject- en cursistenbegeleiding, klachtenbehandeling en personeelsondersteuning

Marc Van Beylen - marc.vanbeylen@dtl.be - organisatie en professionalisering

 

GIDPBW - DTL - kOsh

Ad Jacobs - ad.jacobs@dtl.be - plaatselijk preventieadviseur

 

Vakcoördinatie

Aanvullende Algemene Vorming: Katrijn Michielsen - katrijn.michielsen@dtl.be

Handel: Gino Meeus - gino.meeus@dtl.be

Fietsenmaker: Mark Pauwels - mark.pauwels@dtl.be

Informatica: Marc Van Beylen - marc.vanbeylen@dtl.be

Naaien: Nele Luca (nele.luca@hik.be)

NT2: coördinator Amaryllis Luyten - amaryllis.luyten@dtl.be 

Residentieel elektrotechnisch installateur, Koeling en warmte, Lassen, Mecanicien personen- en lichte bedrijfswagens: Kris Geenen - kris.geenen@dtl.be

Schoonheidsverzorging: Christel Kuppens (christel.kuppens@cvomol.be)

Vreemde talen: Raf Van de Walle - raf.vandewalle@dtl.be - voor Duits: Gert Mertens - gert.mertens@dtl.be

Voeding: Lea van Peer - lea.vanpeer@dtl.be en Guy Snels - guy.snels@dtl.be

Zorgcoördinator: Bie Ceuppens - bie.ceuppens@dtl.be

Trajectbegeleiding

Aanvullende Algemene Vorming: Katrijn Michielsen (katrijn.michielsen@dtl.be)

NT2: Marianne Van Winkel (marianne.vanwinkel@dtl.be)

 

Coördinatie ICT

Beheer computerlokalen: Guy Theys - guy.theys@dtl.be

Open Leercentrum, ELP en gecombineerd onderwijs, website en webtool: Marc Van Beylen - marc.vanbeylen@dtl.be - tel. OLC: 0473 57 20 28 

 

Administratieve coördinatie

Ad Jacobs - ad.jacobs@dtl.be

 

Voor het organogram van ons Centrum en document Wegwijs in ons Centrum klik je op de bijlagen.

De directie en de coördinatoren zijn bereikbaar op het secretariaat, Kerkstraat 38, 2200 Herentals en via het algemeen nummer 014/23.23.70.