I&A-Verdieping 1 - Word en Excel - Teksten en Cijfers (I&A-Avondtraject)

Official name: ICT en Administratie - Cijfergegevens verwerken ODB-Y00075-001 ICT en Administratie - Teksten verwerken ODB-Y00075-011

In deze module verwerft de cursist een brede waaier aan vaardigheden om met behulp van ICT tekstcontent en numerieke content aan te maken en te bewerken.
We doen dit met Word en Excel.

Kom langs op één van onze infosessies!

Tijdens een infosessie kun je van onze coördinator meer informatie over deze opleiding bekomen en kan een afspraak gemaakt worden om je persoonlijk traject uit te stippelen.

Gebruik bovenstaande knop voor de geplande infosessies.

Inhoud volgt

Voor deze cursus wordt verwacht dat je een basiskennis hebt van het werken met een computer, internet en documenten. Aan deze vereiste is voldaan indien men het deelcertificaat van de module 'Eenvoudige content aanmaken' kan voorleggen. Of na het afleggen van een kleine toelatingsproef.

Bij succesvol afronden van deze cursus, ontvang je de deelcertificaten 'Teksten verwerken' en 'Cijfergegevens verwerken'.

€ 320

The price is composed of:

  • The legal registration fee: € 270
    (Subject to a decree amendment. Decree amendments take precedence over the centre regulations.)
  • Training supplies: € 50 (Exclusief course material and/or digital material and/or raw materials, ...)
  • Any equipment used during the lessons: you do not have to pay these costs immediately when you register, but later at the start of the lessons or online via my file.

Number of class times: 120 (including evaluation and deliberation)

Am I entitled to a discount or a premium?

Lessons & locations

Prices are subject to a decree amendment. Decree amendments take precedence over the centre regulations.
  • Tuesday evening
€ 294
incl. costs
Fully booked

Online registration from Mon 1 June 00:00

  • Wednesday night
€ 320
incl. costs
Bring your own device to class.

Online registration from Mon 1 June 26 00:00

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Instapaper