Als je de basismodules succesvol afgewerkt hebt, kun je je verder verdiepen in de andere modules van meubelmaker en schrijnwerkerij.
In de module ‘Meubelmaker Specialisatie – kasten en bureaus’ ga je zelf aan de slag om ook een eigen meubelstuk te maken. Dit meubelstuk maak je volgens eigen smaak, ontwerp en maatvoeringen. Dit eigen project maak je zelf van A tot Z met behulp van de leerkracht als coach.
Tijdens een infosessie kan je meer informatie over deze opleiding bekomen en kan je een afspraak maken om je persoonlijk traject uit te stippelen. Gebruik bovenstaande knop voor de geplande infosessies.
Deze vaardigheden komen aan bod in de cursus:
Gaat je voorkeur uit naar het maken van andere zaken zoals buitenschrijnwerk, deuren, trappen, tafels, bedden, zitmeubelen, interieurelementen, …? Dan kun je in de andere modules terecht.
De module start ook hier met een klein opgelegd werkstuk. Zo komen een aantal verplicht te behalen basiscompetenties zeker aan bod. Je bent een aantal lessen bezig met dit project. Daarna kan je een project voorstellen in overeenstemming met het leerplan en de inhoud van deze module.
Wanneer je zelf een project voorstelt, moet dit steeds door de vakleerkracht of opleidingscoördinator goedgekeurd worden nadat de inhoudelijke aspecten worden afgetoetst aan het leerplan. Je wacht dus steeds op de schriftelijke goedkeuring van je project vooraleer bv materialen aan te kopen.
Bij zelf gekozen en goedgekeurde projecten kan steeds slechts 1 corpus tegelijk gemaakt worden. Dit om de machines optimaal door iedereen te laten gebruiken. Dit ook om de opslagruimte enigszins te beperken en zo efficiënt mogelijk te gebruiken zodat iedereen de kans heeft een project te stockeren tussen de lessen door. Er wordt dus maximaal gestreefd naar demonteerbare toepassingen.
Je slaagde reeds voor de module ‘Basis houtbewerking’ of ‘Basis Schrijnwerkerij’.
Je ontvangt het deelcertificaat van de module "Vervaardiging kasten en bureaus".
De prijs is samengesteld uit:
Aantal lestijden: 160 (inclusief evaluatie)
Heb ik recht op een korting of een premie?